KIC LE and EIT Framework Partnership Agreement - 2012
EU EIT-KIC-EU/Partner Grant Agreement 2012-70 BME
2012.01.01 - 2012.12.31

"Az Európai Innovációs és Technológiai Intézet (European Institute of Innovation and Technology, EIT) létrehozásával az Európai Unió célja az úgynevezett "tudásháromszög" egységesítése, vagyis az egyetemek, a kutatóintézetek és a vállalatok tevékenységének összehangolása, lökést adva ezzel az európai innovációnak.
A szakmai munka tudás- és innovációs közösségek (Knowledge and Innovation Communities, KIC) keretében valósul meg, mely az egyetemek, kutatóintézetek és az üzleti szféra partnerségén alapuló stratégiai innovációs hálózat megalkotását jelenti. Az EIT a KIC-ek felállításával az innovációs tevékenységek menedzsmentjének referenciamodelljét szándékozik kialakítani."

VIK HIT, VIK TMIT, VIK AUT
A projekt sikeres ellenőrzésének lebonyolítása
Jereb László